Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Sedací souprava Modern5

48 990 Kč

  • Antracit - skladem

Chladný, industriální design Modern5, hliníková konstrukce, 14cm silné polstry

Mimořádné pohodlná, silnými polstry osazená pohovka nabízí velkorysý prostor pro pět osob. Nápoje či občerstvení lze umístit na konferenční stolek, ke kterému je současně dodávám i praktický polstr, takže lze použít také jako pohodlná podnožna či další sedací prostor. Dopřejte si tento luxus na své vlastní terase. Vysoce kvalitní hliník zajišťuje opravdu  dlouhou životnost. Zde můžete zakončit těžký pracovní den na Vaší terase se sklenkou vína a užít si svůj čas.
Chladný hliník a v kombinaci s příjemnými silnými polstry tvoří dokonalý designový celek.
Hliníková venkovní sedací souprava Modern5 z řady Design Collection - kde naším cílem je sledovat současný trend minimalistického designu, v kombinaci s vysokým standardem komfortu. Věříme, že se nám to povedlo a získávate návrhářsky exklusivní kus hliníkového zahradního nábytku - kde, dotaz zní, zda se ještě jedná o zahradní nábytek. Oodolností a užitnou hodnotou jistě ano, ale design a komfort užití je naprosto vhodný i pro vnitřní prostory, Váš obývací pokoj, hotelovou lobby, firemní prostory a mnoho dalších.

Dodávka:
2x rohový modul
1x středový modul
2x samostané křeslo
1x konferenční stolek, včetně polstru, kde stolek můžete použít jako podnožku
včetně všech polstrů a spojovacích klipů
Rozměry v galerii u produktu
Chcete se pohodlně natáhnout, jednoduše otočíte polstr a vzniká široké lehátko.

Robustní, pevná a mimořádně lehká hliníková konstrukce, výplň quick dry foam a vysoce kvalitní designová tkanina potahu vedou k Modern5.
Pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.