Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Sedací souprava Modern5

69 990 Kč

  • rám hliník antracit

Chladný industriální design, silné komfortní polstry - Modern 5

Hledáte designový a současně mimořádně odolný zahradní nábytek, hliníkový sedací set Modern5 je ideální volba. Hliníkový rám, odnímatelné polstry a vyměnitelné potahy, toto jsou základní požadavky na moderní zahradní nábytek - minimální údržba, dokonalý, čistý design a pohodlí. Bezúdržbový rám, všechny potahy osazeny zipem a v případě potřeby u nás zakoupíte nové, činí z tohoto venkovního nábytku skvělé dlouhodobé řešení na vaši terasu. Designová venkovní souprava Modern5 nabízí velkorysý prostor pro pět osob. Nápoje či občerstvení lze umístit na konferenční stolek, ke kterému je současně dodávám i praktický polstr, který lze použít také jako pohodlná podnožna či další sedací prostor. Dopřejte si pohodlí a luxus na Vaší terase. Vysoce kvalitní, bezúdržbový hliník zajišťuje opravdu dlouhou životnost, silné komfortní polstry ideální pohodlí. Zde můžete zakončit těžký pracovní den na Vaší terase se sklenkou vína a užít si svůj čas.
Chladný hliník a v kombinaci s příjemnými, silnými polstry tvoří dokonalý designový celek.
Luxusní zahradní hliníkový nábytek Modern5 z řady Modern Design Collection - kde naším cílem je sledovat současný trend minimalistického designu, v kombinaci s vysokým standardem komfortu a mimořádně odolnou hliníkovou konstrukcí. Věříme, že se nám to povedlo a získáváte návrhářsky exklusivní kus hliníkového zahradního nábytku, který skvěle využijete i v interiéru, jednoduše všude tam, kde potřebujete odolný nábytek, kde design a komfort užití je naprosto vhodný i do Vaší zimní zahrady, hotelové lobby, firemní prostory a mnoha dalších.

Dodávka:
2x rohový modul
1x středový modul
2x samostané křeslo
1x konferenční stolek, včetně polstru, kde stolek můžete použít jako podnožku
včetně všech polstrů
Rozměry v galerii u produktu
Chcete se pohodlně natáhnout, jednoduše otočíte polstr a vzniká široké lehátko.

Robustní, pevná a mimořádně lehká hliníková konstrukce, pěnová výplň polstrů a vysoce kvalitní designová tkanina potahů - to je Modern5.
Pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.