Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Sedací souprava Modern5

65 990 Kč

  • rám hliník antracit

Chladný industriální design, silné komfortní polstry - Modern 5

Designová venkovní souprava Modern5 nabízí velkorysý prostor pro pět osob. Nápoje či občerstvení lze umístit na konferenční stolek, ke kterému je současně dodávám i praktický polstr, který lze použít také jako pohodlná podnožna či další sedací prostor. Dopřejte si pohodlí a luxus na Vaší terase. Vysoce kvalitní, bezúdržbový hliník zajišťuje opravdu dlouhou životnost, silné komfortní polstry dokonalé pohodlí. Zde můžete zakončit těžký pracovní den na Vaší terase se sklenkou vína a užít si svůj čas.
Chladný hliník a v kombinaci s příjemnými, silnými polstry tvoří dokonalý designový celek.
Hliníková venkovní sedací souprava Modern5 z řady Design Collection - kde naším cílem je sledovat současný trend minimalistického designu, v kombinaci s vysokým standardem komfortu. Věříme, že se nám to povedlo a získávate návrhářsky exklusivní kus hliníkového zahradního nábytku - kde, dotaz zní, zda se ještě jedná o zahradní nábytek. Oodolností a užitnou hodnotou jistě ano, ale design a komfort užití je naprosto vhodný i pro vnitřní prostory, Váš obývací pokoj, hotelovou lobby, firemní prostory a mnoho dalších.

Dodávka:
2x rohový modul
1x středový modul
2x samostané křeslo
1x konferenční stolek, včetně polstru, kde stolek můžete použít jako podnožku
včetně všech polstrů
Rozměry v galerii u produktu
Chcete se pohodlně natáhnout, jednoduše otočíte polstr a vzniká široké lehátko.

Robustní, pevná a mimořádně lehká hliníková konstrukce, pěnová výplň polstrů a vysoce kvalitní designová tkanina potahů - to je Modern5.
Pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.