Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Hliníkový zahradní jídelní nábytek Delica

49 990 Kč

  • rám hliník antracit

Funkční a designová zahradní jídelní souprava Delica

Zahradní jídelní souprava Delica dokonale kombinuje chladný industriální design a funkčnost. Zahradní jídelní set Delica se skládá funkčního stolu s hliníkovým rámem, kde jídelní plocha je pokryta skleněnou deskou a čtyř pohodlných zahradních křesel. Hlavní funkcí tohoto setu je, že všechna křesla zasunete do stolu, čímž šetříte vzácné místo na Vaší terase. Potřebujete více míst k sezení? poříťe si další set, který je ve steném designu a profilu.
Zahradní stůl a židle jsou vyrobeny z robustního hliníku, polstrování v šedé Modern barvě, kde opěrné polstry jsou tvarovány v ergonomickém úkosu pro zvýšení pohodlí při užívání. Deska zahradního stolu je vyrobena z lesklého skla v černé barvě a vytváří příjemný kontrast ke světlému čalounění. Pozvěte svou rodinu či přátele, zde budete trávit nejlepší časy roku pod širým nebem na Vaší terase či zimní zahradě. Hliníková zahradní sestava Delica se stane funkčním a designovým Highlightem Vaší terasy.
Dodávka:
1x zahradní stůl
4x zahradní křeslo
přesné rozměry v galerii produktu

U tohoto setu je možný pouze osobní odběr Praha východ - Klecany, či naše doprava Individual: přímá dodávka Praha Východ - Vaše adresa, pro více informací volejte 720376746, či pište info@vone.cz