Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Hliníkový zahradní jídelní nábytek Delica6

65 990 Kč

  • rám hliník antracit - na cestě

Hliníkový zahradní jídelní set Delica6 - vše do stolu

Zahradní jídelní souprava Delica6 dokonale kombinuje chladný industriální design a funkčnost. Tento moderní zahradní nábytek - jídelní set Delica6 se skládá funkčního stolu s hliníkovým rámem, kde jídelní plocha je pokryta skleněnou deskou a šesti pohodlných zahradních křesel. Hlavní funkcí a výhodou tohoto venkovního setu je, že všechna křesla zasunete do do stolu, čímž šetříte vzácné místo na Vaši terase a v neposlední řadě minimální údržba.
Zahradní stůl a židle jsou vyrobeny z robustního hliníku, polstrování v šedé Modern barvě, kde opěrné polstry jsou tvarovány v ergonomickém úkosu pro zvýšení pohodlí při užívání. Deska zahradního stolu je vyrobena z lesklého skla v černé barvě a vytváří příjemný kontrast ke světlému čalounění. Zahradní nábytek Delica se stane designovým Highlightem Vaší terasy. Pozvěte svou i větší rodinu či přátele a budete zde trávit nejlepší časy roku pod širým nebem na Vaší terase.
Dodávka:
1x zahradní stůl
6x zahradní křeslo
přesné rozměry v galerii produktu

U tohoto setu je možný pouze osobní odběr Praha východ - Klecany, či naše doprava Individual: přímá dodávka Praha Východ - Vaše adresa, pro více informací volejte 720376746, či pište info@vone.cz