Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Moderní zahradní nábytek Delica8

79 990 Kč

  • rám hliník antracit

Hliníkový zahradní jídelní set Delica8 - kompaktní a elegantní design

Moderní zahradní nábytek Delica8 v sobě kombinuje moderní design, pohodlí, odolnost a absolutní funkčnost. Vše co očekáváte od zahradního nábytku. Skládá se ze zahradního stolu s hliníkovým rámem se skleněnou deskou a osmi pohodlných a odolných zahradních křesel. Zvláštností tohoto setu je: nábytek můžete zcela zasunout do stolu, takže celý tento velký zahradní jídelní set zabírá místo pouze stolu, vše zasunete. Toto je mimořádně praktické, když nábytek právě nepoužíváte.
Zahradní stůl a křesla jsou vyrobeny z robustního hliníku, polstrování v šedé Modern barvě, kde opěrné polstry jsou pro zvýšení pohodlí při užívání tvarovány v ergonomickém úkosu. Deska zahradního stolu je vyrobena z lesklého skla v černé barvě a vytváří příjemný kontrast ke světlému čalounění. Pozvěte svou velkou rodinu či přátele a budete zde trávit nejlepší časy roku pod širým nebem na Vaší terase.
Dodávka:
1x zahradní stůl
8x zahradní křeslo
finální montáž stolu vyžadována
přesné rozměry v galerii produktu
Montáž podstavy u stolu nutná

Zahradní jídelní set Delica je dostupný ve 3 velikostech pro 4, 6 a 8 osob.

U tohoto setu je možný pouze osobní odběr Praha východ - Klecany, či naše doprava Individual, pro více informací volejte 720376746, či pište info@vone.cz