Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Sedací souprava Modern6

56 990 Kč

  • Antracit - skladem

Chladný, industriální design Modern6, hliníková konstrukce, 14cm silné polstry

Hliníková zahradní sedací souprava Modern6
Tato mimořádné pohodlná, silně polstrovaná pohovka nabízí velkorysý prostor pro šest osob. Nápoje či občerstvení lze umístit na konferenční stolek, ke kterému je současně dodávám i praktický polstr, takže lze použít také jako pohodlná podnožna či další sedací prostor. Dopřejte si tento luxus na své vlastní terase. Vysoce kvalitní hliník zajišťuje opravdu dlouhou životnost, silné polstry skvělé pohodlí.
Luxusní zahradní hliníkový nábytek Modern6 z řady Modern Design Collection - kde naším cílem je sledovat současný trend minimalistického designu, v kombinaci s vysokým standardem komfortu a mimořádně odolnou hliníkovou konstrukcí. Věříme, že se nám to povedlo a získávate návrhářsky exklusivní kus hliníkového zahradního nábytku - designového venkovního sedacího setu, kde dotaz zní, zda se ještě jedná o zahradní nábytek. Odolností a užitnou hodnotou jistě ano, ale design a komfort užití je naprosto vhodný i pro vnitřní prostory, Váš obývací pokoj, zimní zahradu, hotelovou lobby, firemní prostory a mnoho dalších.
Dodávka:
3x rohový modul
2x středový modul
1x samostatné křeslo
1x konferenční stolek, včetně polstru, kde stolek můžete použít jako další místo k sezení či taburet
včetně všech polstrů a spojovacích klipů
Rozměry v galerii u produktu
Chcete se pohodlně natáhnout, jednoduše otočíte polstr a vzniká široké lehátko.

Robustní, pevná a mimořádně lehká hliníková konstrukce, výplň quick dry foam a vysoce kvalitní designová tkanina. Kvalitní, designový nábytek na terasu Modern6 je tu pro Vás. Designová hliníková zahradní sedací souprava Modern6 se silnými pohodlnými polstry splní Vaše požadavky na designový, odolný a pohodlný zahradní nábytek.
Pro více informací volejte tel: 720376746