Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Sedací souprava Modern6

74 990 Kč

  • rám hliník antracit

Chladný industriální design, silné komfortní polstry - Modern 6

Hliníková zahradní sedací souprava Modern 6
Tato mimořádné pohodlná, silně polstrovaná pohovka nabízí velkorysý prostor pro šest osob. Nápoje či občerstvení lze umístit na konferenční stolek, ke kterému je současně dodávám i praktický polstr, takže tento modul lze použít také jako pohodlná podnožna či další sedací prostor. Dopřejte si luxus na Vaší terase. Vysoce kvalitní, bezúdržbový hliník zajišťuje mimořádně dlouhou životnost této venkovní sestavy, silné polstry skvělé pohodlí.
Luxusní zahradní hliníkový nábytek Modern6 z řady Modern Design Collection - kde naším cílem je sledovat současný trend minimalistického designu, v kombinaci s vysokým standardem komfortu a mimořádně odolnou hliníkovou konstrukcí. Věříme, že se nám to povedlo a získávate návrhářsky exklusivní kus hliníkového zahradního nábytku - designového venkovního sedacího setu, kde dotaz zní, zda se ještě jedná o zahradní nábytek. Odolností a užitnou hodnotou jistě ano, ale design a komfort užití je naprosto vhodný i pro vnitřní prostory, Váš obývací pokoj, zimní zahradu, hotelovou lobby, firemní prostory a mnoho dalších.
Dodávka:
3x rohový modul
2x středový modul
1x samostatné křeslo
1x konferenční stolek, včetně polstru, kde stolek můžete použít jako další místo k sezení či taburet
včetně všech polstrů
Přesné rozměry v galerii u produktu

Robustní, pevná a mimořádně lehká hliníková konstrukce, pěnová výplň polstrů a vysoce kvalitní designová tkanina, tvoří ideální celek nábytku na Vaši terasu. Kvalitní, designový nábytek Modern6 je tu pro Vás. Designová hliníková zahradní sedací souprava Modern6 - vytvořte si další obývaci prostor na Vaší terase.
Pro více informací volejte tel: 720376746