Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Sedací souprava Mito

99 980 Kč

  • rám hliník antracit

Designový, luxusní a komfortní prostor na Vaší terase - Mito

Designový zahradní sedací set Mito - bude dokonalým prvkem moderně, architektonicky zařízených domů, zimních zahrad či teras u bytů, který reflektuje nejnovější trendu v designu zahradního nábytku, ideální místo k životu v luxusním designu.
Luxusní zahradní nábytek Mito přínáší spoustu místa pro sezení či pohodlné natažení, stolků a variabilitu - tento zahradní sedací set se skládá ze dvou rohových modulů, jednoho středového rohového modulu, dvou středových modulů bez područek, samostatného křesla, konrenčního stolku, odkládacího stolku vysokého a odkládacího stolku nízkého - přizpůsobte svůj venkovní nábytek Vašim aktuálním požadavkům. Rámy v elegantní antracitové barvě, jsou vyrobeny z robustního hliníku, polštáře křesel, boční a zadní části z odolné venkovní textilie Textilen, kde tento inovativní materiál je odolný proti roztržení, povětrnostním vlivům, ideálně pružný a příjemný na dotek. Jako povrch stolu slouží snadno udržovatelná skleněná deska s keramickým efektem. Designová, pohodlná, variabilní a opravdu velká a venkovní sedací souprava Mito, do které pohodlně usadíte Vaši větší rodinu či skupinu přátel.
Vytvořte si další luxusní obývací prostor na Vaší terase, zimní zahradě a mnoha dalších prostorech - Mito
Dodávka:
2x rohový modul
1x středový roh
2x středový modul
1x samostatné křeslo
1x konferenční stolek
1x odkládací stolek vysoký
1x odkládací stolek
včetně všech polstrů
finální montáž nutná/provádíme
přesné rozměry v galerii produktu

Doporučená instalace: chráněné venkovní prostory (přístřešek, pergola), zimní zahrady, hotelová lobby, letištní salónky, jednoduše všude, kde potřebujete odolný, designový a pohodlný nábytek.
Chcete si před nákupem zkusit pohodlí, či osahat materiál tohoto setu? Zavolejte a dohodněte si schůzku Parkerova, tel: 720376746

U tohoto setu je možný pouze osobní odběr Praha východ - Klecany, či naše doprava Individual: přímá dodávka Praha Východ - Vaše adresa, pro více informací volejte 720376746, či pište info@vone.cz