VONE

Ratanový nábytek VONE

VONE je značka špičkového nábytku s univerzálním využitím.
Pokud hledáte něco speciálního pro Vaši zahradu, terasu, prostorný balkon, zimní zahradu, pro váš hotel, klub či zahradní restauraci, nabízíme optimální řešení. Náš zahradní nábytek z polyratanu je funkční, variabilní - je zábavné s ním žít a užívat si jeho kvalit.

Výhodou nákupu v našem internetovém obchodě je, že v klidu domova - prostřednictvím našeho on-line servisu – můžete vybírat pro Vás nejvhodnější sestavu ratanového nábytku.
Vysoce kvalitní materiály, nápadité vzory, barvy, propracované detaily a variabilita, to jsou přednosti  zahradního nábytku VONE. Bonusem jsou kvalitní služby pro Vás!
Zboží Vám bude dodáno až na misto určení. Cena přepravného je vypočítána v rámci objednávky podle lokality, kam chcete zboží dovézt. Osobní odběr je samozřejmě zdarma. Chcete-li ratanový nábytek v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni či nejmenší vísce, není problém, náš ratanový nábytek Vám dovezeme kamkoli v České republice.

Servis a podpora jsou mimořadně důležité v našem i Vašem zájmu. Proto využijte náš  zákaznický servis od pondělí do pátku 8 -17 hodin – telefonní číslo 720 376 746 - a objednejte si zboží osobně.  Na naší webové službě najdete také další důležité rady a informace o zahradním nábytku zn. VONE. Umístěte Vaše dotazy přímo na našem dobře informovaném zákaznickém servisu.

Profesionalita, spojená s komplexní nabídkou služeb, tvoří kvalitu prodejce. Tyto požadavky jsou nezbytné, pro nás jsou výzvou a cílem zároveň a pouze, pokud jsou naši zákazníci spokojeni, jsme dosáhli tohoto cíle.VONE, kontaktní místo Praha, sklad
Parkerova 616
250 67  Klecany
tel.:  246 037 009
mobil: 720 376 746
(dálnice D8, Exit 1)
Chcete se podívat?
rezervujte si termín prohlídky na tel: 246 037 009, či email: info@vone.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi .