VONE

VONE je značka špičkového venkovního nábytku s univerzálním využitím - základní designové řady - ratan, hliník, dřevo.
Prodejem venkovního nábytku se zabýváme již od roku 2008 a pokud hledáte něco speciálního pro Vaši zahradu, terasu, prostorný balkon, zimní zahradu, pro váš hotel, klub či zahradní restauraci, nabízíme optimální řešení. Náš designový zahradní nábytek z polyratanu, hliníku či dřeva  je funkční, variabilní a odolný  - je zábavné s ním žít a užívat si jeho kvalit. Náš zahradní nábytek je také lety prověřen na vysoce konkurenčním německém a švýcarském trhu
.
Výhodou nákupu v našem internetovém obchodě je, že v klidu domova - prostřednictvím našeho on-line servisu - můžete vybírat nejvhodnější sestavu zahradního nábytku.
Vysoce kvalitní materiály, nápadité vzory, barvy, propracované detaily a variabilita, to jsou přednosti  zahradního nábytku VONE. Bonusem jsou kvalitní služby pro Vás!
Zboží Vám bude dodáno až na misto určení. Cena přepravného je vypočítána v rámci objednávky podle lokality, kam chcete zboží dovézt. Osobní odběr je samozřejmě zdarma. Chcete-li zahradní nábytek v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni či nejmenší vísce, zajistíme, náš ratanový nábytek Vám dovezeme, či zašleme přepravní službou Toptrans, kamkoli v České republice.

Servis a podpora jsou mimořadně důležité v našem i Vašem zájmu. Proto využijte náš  zákaznický servis od pondělí do pátku 8 -17 hodin – telefonní číslo 720 376 746 - a objednejte si zboží osobně.  Na naší webové službě najdete také další důležité rady a informace o zahradním nábytku zn. VONE. Umístěte Vaše dotazy přímo na našem dobře informovaném zákaznickém servisu.
 Profesionalita, spojená s komplexní nabídkou služeb, tvoří kvalitu prodejce. Pokud jsou naši zákazníci spokojeni, dosáhli jsme svého cíle.

VONE, kontaktní místo Praha, sklad
Parkerova 616
250 67  Klecany
tel.:  246 037 009
mobil: 720 376 746
(dálnice D8, Exit 1)
Chcete se podívat?
Abychom se mohli věnovat pouze Vám, rezervujte si termín prohlídky/konzultace na tel: 246 037 009, či email: info@vone.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi.   


 _____________________________________________________________________________________

Sedna, s.r.o., Křivenická 416, 181 00, Praha 8, telefon: 246 037 009, IČ: 27183939 DIČ: CZ27183939