VONE

Ratanová jídelní sestava DELANO

Cena s DPH: 42 990,- Kč

  • Šedá Duarte rezervace

Dodávka bude realizována v období listopad 2018 - březen 2019, termín bude postupně konkretizován. Doporučujeme rezervaci, záloha není vyžadována.

Popis produktu

Ratanový nábytek DELANO z řady VONE DUARTE
Všechny židle a taburety - taburety do spodního prostoru křesel - jednoduše zasunete do prostoru stolu, tímto Váše kompletní ratanová sestava pro deset osob Delano z řady Duarte, zabere pouze místo stolové desky.

- 1 x Stůl 190 cm
Skleněná deska sklo čiré, bezpečnostní CCC, plný výplet pod deskou
- 6 x ratanové křeslo
- 4 x ratanové taburety

Praktické a komplexní
Představujeme dokonalý soubor nábytku, ve kterém může pohodlně posedět až 10 osob. Perfektní jak pro příjemnou večeři s rodinou a přáteli. Praktická a velmi moderní souprava, která byla uznána mnoha zákazníky.

Míst k sezení 6-10
Výplet - šedá Duarte
Rattanfaser - UV, antioxidanty (proti křehnutí), Multi-Fibre, ručně tkané
Povlaky šedé - materiál: polyakryl 250 g/m² - odnímatelný, robustní, vodě odolné
Náplň pěna (full), hustota sedadel pěny 25kg/m³

Možné využití vnitřní a venkovní terasu s bazénem, ​​zahradní restaurace, hotely

Moderní a snadno se údržbový zahradní nábytek ze syntetického ratanu je robustní s posílenou hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Umělý ratan je materiál charakterizován nezvykle dlouhou životnost a odolností a je navíc odolný proti chlóru a látkami obsažených v krémech a olejích. Odolnost proti UV záření a klimatickým změnám, snadno se čistí ratan a při troše úsilí a času bude i po letech Váš venkovní nábytek bude zářit jako nový.
Povlaky na polštáře jsou složeny ze 100% polyakrilu, výplň z pěny2 roky záruka, pro více informací volejte 720 - 376 - 746.