Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Ratanová rohová zahradní sedačka SIERRA

54 990 Kč

  • šedá duarte

Ratanová zahradní sedačka ve tvaru L konferenční stolek s polywoodovou deskou.

Ratanová rohová sestava SIERRA designové řady Duarte

Zahradní rohová sedačka Sierra, přináší moderní design v a pohodlí na Vaši terasu. Tato venkovní, odolná polyratanová sedací souprava se skládá ze dvou středových modulů, 3 rohových modulů a samostatného konferenčního stolku, výhodou tohoto zahradního setu je, že jednotlivé moduly můžete volně kombinovat a sestavit si kompozici podle aktuálních potřeb. Robustní hliníkový rám zajišťuje dokonalou stabilitu, deisignové vlákno krásný design a silné pohodlné polstrování už jen doplňuje celkový design a užitnou hodnotu této venkovní ratanové sedačky.
Kombinace plochého a oblého originálního designového vlákna, odolný hliníkový rám, kvalitní polstry tvoří vyjímečný, originální celek v lehkém Vintage stylu - SIERRA.

Dodávka:
2x střední část
3x rohová část
1x konferenční stolek s polywoodovou deskou
Včetně všech polstrů

Rozměry v galerii.

Moderní a snadno údržbový zahradní nábytek ze syntetického ratanu s robustní posílenou konstrukcí z hliníkové slitiny, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Silné polstrování zajišťuje mimořádný komfort užívání. Všechny polstry jsou osazeny zipy. Tento zahradní nábytek z umělého ratanu je charakterizován nezvykle dlouhou životností a odolností a je navíc odolný proti chlóru a látkám obsažených v krémech a olejích. Zahradní ratanový nábytek Sierra je ideální do nábytek do zimní zahrady či k bazénu a je odolný proti UV záření a klimatickým změnám, snadno se čistí a při troše úsilí a času bude i po letech Váš venkovní nábytek Sierra zářit jako nový. Pozvěte svou rodinu či přátele ratanová rohová zahradní sedací souprava SIERRA se stane Highlightem Vaší terasy.
2 roky záruka, pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.