Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Ratanová sedací souprava City Box4 s úložným prostorem

34 990 Kč

  • šedá city na cestě

Ratanový nábytek City Box4 s úložným boxem

Praktický zahradní salonek City Box4 s úložným boxem
Design, variabilita, praktičnost a pohodlí, to je hlavní definice tohoto ratanového zahradního sedacího setu s úložným prostorem. Tato zahradní sedací souprava se skladá ze dvou dvoumístných pohovek, úložného boxu a nízkého konferenčního stolku se skleněnou deskou. Ratanový úložný box můžete použít k uložení přikrývek, polštářů či hraček. Zároveň může být také použit jako praktický odkládací stolek na jídelní talíře nebo vaši oblíbenou knihu.
Tato zahradní sedací souprava je osazena kvalitním hliníkovým rámem, výplet z polyratanu. Sedací a opěrné části jsou polstrovány pohodlnými polštáři. Díky vysoké variabilitě tohoto venkovního setu, jej můžete umístit jak velké terasy, tak úzké balkony. Nábytek je lehký a manipulace s ním je velice jednoduchá. Praktický úložný box už jen doplňuje celkovou vysokou užitnou hodnotu tohoto venkovního nábytku.
Díky odlehčené, vzdušné spodní části konstrukce, je ideální také do zimních zahrad, pergol a dalších prostor s podlahovým vytápěním, kde se teplo zbytečně neakumuluje pod nábytkem. Nezanedbatelným detailem je i snadný přístup při úklidu.
Dodávka:
1x dvousedák levý
1x dvousedák pravý
1x rohový modul s úložným prostorem
1x konferenční stolek se skleněnou deskou
 včetně všech polstrů
Montáž nutná
přesné rozměry v galerii produktu