VONE

Ratanová sedačka ESTRA

Cena s DPH: 39 990,- Kč

  • hnědá

  • šedá

  • černá
Popis produktu

Variability a pohodlí to je ratanová sedačka Estra
Díky modulárnímu složení stavy můžete vytvořit jak dlouhou pohovku, tak prostorné lůžko či krásnou sedačku
Dodávka:
- 4 x středová křesla
- 1 x rohová s opěradlem / 1 x taburet
- Včetně všech polstrů

přesné rozměry v galerii

Ratanová sedačka Estra
Léto, slunce, barbecue. Je horký vzduch, ale dobře temperované Côtes de Provence Rosé evokuje vzpomínky na dovolenou na Azurovém pobřeží. Zvláště v případě, že máte k dispozici správný nábytek. Pro nejlepší relaxaci ve večerních hodinách s přáteli takový nábytek musí splňovat určitá kritéria, samozřejmě, takže všechno je tak akorát. Takový nábytek máme.
Rádi bychom vás okouzlili naším ratanový nábytkem Estra, udělejte si vlastní zahradu z nejkrásnějších míst na Zemi. Vy a Vaši přátelé se mohou těšit z nejpohodlnějšího nábytku a užít si skutečný luxus.
Jak můžete vidět z obrázků, Estru tvoří jednotlivé díly, které budou nabízet celou řadu posezení nebo mnoho míst na ležení. Právě pro Vás, jsme připravili tuto sestavu, abyste si dle Vašich možností a nálad sestavili tu svoji, která je pokaždé jiná, a díky které si spolu s vašimi protějšky pohodlně vychutnáte nejen dobrého jídlo a kvalitní nápoje. A pokud je již pozdě a první hosté jsou unavení, pak s klidem stavíte pohodlné pohovky a Vaši hosté se ihned mohou dostat až do snového světa.
Užijte si ratanovou sestavu Estra!
2 roky záruka, pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.