VONE

Ratanová sedačka ESTRA

Cena s DPH: 39 990,- Kč

  • šedá

  • černá
Popis produktu

Variability a pohodlí to je ratanová sedačka Estra
Díky modulárnímu složení stavy můžete vytvořit jak dlouhou pohovku, tak prostorné lůžko či krásnou sedačku
Dodávka:
- 4 x středová křesla
- 1 x rohová s opěradlem / 1 x taburet
- Včetně všech polstrů

přesné rozměry v galerii

Ratanová sedačka Estra
Léto, slunce, barbecue. Je horký vzduch, ale dobře temperované Côtes de Provence Rosé evokuje vzpomínky na dovolenou na Azurovém pobřeží. Zvláště v případě, že máte k dispozici správný nábytek. Pro nejlepší relaxaci ve večerních hodinách s přáteli takový nábytek musí splňovat určitá kritéria, samozřejmě, takže všechno je tak akorát. Takový nábytek máme.
Rádi bychom vás okouzlili naším ratanový nábytkem Estra, náš umělý ratanový nábytek na terasu je tu pro to, udělejte si vlastní zahradu z nejkrásnějších míst na Zemi. Vy a Vaši přátelé se mohou těšit z nejpohodlnějšího nábytku a užít si skutečný luxus.
Jak můžete vidět z obrázků, Estru tvoří jednotlivé díly, které budou nabízet celou řadu posezení nebo mnoho míst na ležení. Právě pro Vás, jsme připravili tuto sestavu, abyste si dle Vašich možností a nálad sestavili tu svoji, která je pokaždé jiná, a díky které si spolu s vašimi protějšky pohodlně vychutnáte nejen dobrého jídlo a kvalitní nápoje. A pokud je již pozdě a první hosté jsou unavení, pak s klidem stavíte pohodlné pohovky a Vaši hosté se ihned mohou dostat až do snového světa.
Užijte si ratanovou sestavu Estra!
2 roky záruka, pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.