VONE

Ratanový nábytek Delano M

Cena s DPH: 26 990,- Kč

  • šedá duarte

Ratanový jídelní set Delano M z řady Duarte až 8 osob. Tento designový zahradní nábytek se skládá z čtvercového stolu se skleněnou deskou, čtyřmi křesly ve tvaru písmene U s komfortními područkami a čtyřmi taburety.V zádní části jsou křesla vybavena praktickými otvory, které umožňují snadnou manipulaci. Pokud se křesla nepoužívají, mohou se zasunout do stolu. Totéž platí pro taburety, které jsou navrženy tak, aby mohly být uloženy pod každé křeslo.

Ratanový nábytek DELANO M - designový, praktický, odolný

kombinace plochého a oblého originálního designového vlákna, kvalitní polstry tvoří vyjímečný, originální celek - Delano M
Všechny židle a taburety jednoduše zasunete do prostoru stolu, tímto Váše kompletní ratanová sestava pro deset osob Delano M, zabere pouze místo stolové desky.
Dodávka:
- 1 x
Stůl 125 cm
Skleněná deska sklo čiré, bezpečnostní CCC, plný výplet pod deskou
- 4 x ratanové křeslo
- 4 x ratanové taburety
- další rozměry v rysu v galerii


Praktické a komplexní
Představujeme dokonalý soubor nábytku, ve kterém může pohodlně posedět až 8 osob. Perfektní jak pro příjemnou večeři s rodinou a přáteli. Praktická a velmi moderní souprava, která byla uznána mnoha zákazníky.

Míst k sezení 4-8
Výplet - šedá Duarte
Rattanfaser - UV, antioxidanty (proti křehnutí), Multi-Fibre, ručně tkané
Povlaky šedé - materiál: polyakryl 250 g/m² - odnímatelný, robustní, vodě odolné
Náplň pěna (full), hustota sedadel pěny 25kg/m³
Možné využití venkovní terasy, ​​vnitřní prostory, zahrady, zahradní restaurace, hotely

Moderní a snadno údržbový designový zahradní nábytek ze syntetického ratanu je robustní s posílenou hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Umělý ratan je materiál charakterizován nezvykle dlouhou životnost a odolností a je navíc odolný proti chlóru a látkami obsažených v krémech a olejích. Odolnost proti UV záření a klimatickým změnám, snadno se čistí ratan a při troše úsilí a času bude i po letech Váš venkovní nábytek bude zářit jako nový.
Povlaky na polštáře jsou složeny ze 100% polyakrilu, výplň z pěny. 2 roky záruka, pro více informací volejte 720 - 376 - 746.