VONE

Ratanová sedačka GRALIA

Cena s DPH: 36 179,- Kč

  • černá

  • hnědá

  • šedá
Popis produktu

Ratanová sedačka GRALIA

1 x sedák dvoumístný
- 1 x sedák rohový
- 1 x Lounger
- 1 polyrattanový stůl se skleněnou deskou bezpečnosti (5 mm)
- Včetně všech polstrů (smetanově bílá v základní sestavě)


Hnědá / černá / šedá
Rattanfaser - UV, antioxidanty (proti křehnutí), Multi-Fibre, ručně tkané
Povlaky - Materiál: polyakryl 250 g/m² - Odnímatelný, robustní, vodě odolné
Náplň pěna (full), hustota sedadel pěny 25kg/m³
 

Ratanový nábytek rohový Gralia
Ratanová sestava Gralia pomáhá vytvořit zahradní oázu. Z ní vyzařuje příslovečná pohoda. Zde bychom chtěli sedět, ležet, ale nejen v létě. Zima byla dlouhá a dost studená a Gralia musela přezimovat v zimní zahradě s některými rostlinami. Když byla venku zima a děti postavili velkého sněhuláka, bylo příjemné sedět v Gralii a užívat si teplo z krbu a chuť pikantního svařeného vína. Tak příjemně se dá přečkat zimu, Gralia je ideální i na léto .

V osm hodin je v letních dnech venku již docela příjemně. Matka právě zavřela všechna okna tak, aby v domě ještě chvíli zůstal chlad noci. Snídaně venku, na čerstvém vzduchu je samozřejmě lepší než v domě. Gralia však nabízí ve skutečnosti více, pro odpoledne a večer po práci, když si chcete užít večer.

Je to prostě radost, odpočinek a načerpání nových sil. Takže nezáleží na tom, jestli máte chuť si zde posedět s dobrou knihou nebo jen ještě potřebujete hodinu spánku. Pak, když přijdou hosté oslavit společně teplou noc s dobře vychlazeným rosé, nejlepší hodiny dne samozřejmě strávíte v ratanovém nábytku Gralia. Zde příjemně načerpáte nové síly na další dny, to je ratanová sestava Gralia.

Moderní a snadno se údržbový zahradní nábytek ze syntetického ratanu je robustní s posílenou konstrukcí z hliníkové slitiny, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Ratan je materiál charakterizován nezvykle dlouhou životnost a odolností a je navíc odolný proti chlóru a látkami obsažených v krémech a olejích. Odolnost proti UV záření a klimatickým změnám, snadno se čistí ratan a při troše úsilí a času bude i po letech Váš venkovní nábytek bude zářit jako nový.

2 roky záruka, pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.