VONE

Ratanový nábytek HYPNOSIS

Cena s DPH: 18 990,- Kč

  • hnědá classic rezervace

  • šedá classic rezervace

Dvoulehátko Hypnosis nabízí  mnoho flexibilních funkcí, takže budete cítit maximálně v pohodlí. Dva oddělené sektory jsou rozděleny do tří oblastí. Opěrky hlavy a opěrky nohou na tomto zahradním lehátku lze flexibilně přizpůsobit.
Lehátko Hypnos je vhodné do wellness provozů a dalších veřejných prostor, stejně jako do soukromé zahrady, vnitřnímu či venkovnímu bazénu, na terasu nebo do zimní zahrady. Celková šířka 165 cm Vám poskytuje dostatečné pohodlí. Polstrované polštáře jsou vyrobeny z pěnového materiálu, který se pohodlně přizpůsobuje tělu. Odnímatelné potahy jsou voděodpudivé a lze je pravidelně prát.

Popis produktu

Ratanový nábytek HYPNOSIS
Ratanové dvoulůžko Hypnosis
Dodávka:
1x ratanové dvoulůžko
přesné rozměry v galerii produktu
vlákno - UV, antioxidanty, ručně tkané, stálobarevné
konstrukce - hliníková slitina, rzi a tahu odolná
potahy materiál - polyakryl 250 g/m²
Moderní a snadno se údržbový zahradní nábytek ze syntetického ratanu je robustní s posílenou hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Ratan je materiál charakterizován nezvykle dlouhou životnost a odolností a je navíc odolný proti chlóru a látkami obsažených v krémech a olejích. Odolnost proti UV záření a klimatickým změnám, snadno se čistí ratan a při troše úsilí a času bude i po letech Váš venkovní nábytek bude zářit jako nový.
2 roky záruka, pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.  Nábytek dovezeme až k Vám po celé ČR.