Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Ratanový nábytek na balkon Delano S

14 990 Kč

  • šedá duarte

Ratanový nábytek DELANO S - designový, praktický, odolný

Ratanový nábytek na balkon Delano S -  jednoduše křesla zasunete do jidelního stolu, kombinace plochého a oblého originálního designového vlákna, kvalitní polstry tvoří vyjímečný, originální celek.
Obě židle jednoduše zasunete do prostoru stolu, tímto Váše kompletní ratanová sestava pro dva Delano M, zabere pouze místo stolové desky.
Dodávka:
- 1 x
Stůl 125x68cm
Skleněná deska sklo čiré, bezpečnostní CCC, plný výplet pod deskou
- 2 x ratanové křeslo
- další rozměry v rysu v galerii


Praktické a komplexní
Představujeme dokonalý soubor nábytku, ve kterém můžou pohodlně posedět dvě osoby. Perfektní jak pro příjemnou večeři ve dvou. Praktická a moderní ratanová jídelní souprava, která byla uznána už mnoha zákazníky.

Míst k sezení 2
Výplet - šedá Duarte
Rattanfaser - UV, antioxidanty (proti křehnutí), Multi-Fibre, ručně tkané
Povlaky šedé - materiál: polyakryl 250 g/m² - odnímatelný, robustní, vodě odolné
Náplň pěna (full), hustota pěny 25kg/m³
Možné využití balkony, venkovní terasy, ​​vnitřní prostory, zahrady, zahradní restaurace, hotely

Moderní a snadno údržbový designový umělý ratanový zahradní nábytek je robustní s posílenou hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Umělý ratan je materiál charakterizován nezvykle dlouhou životnost a odolností a je navíc odolný proti chlóru a látkami obsažených v krémech a olejích. Odolnost proti UV záření a klimatickým změnám, snadno se čistí ratan a při troše úsilí a času bude i po letech Váš venkovní ratanový nábytek bude zářit jako nový, to je mimořádně praktický balkónový nábytek Delano S.
Povlaky na polštáře jsou složeny ze 100% polyakrilu, výplň z pěny. 2 roky záruka, pro více informací volejte 720 - 376 - 746.