Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Ratanový nábytek na zahradu DELANO L

36 490 Kč

  • Šedá Duarte na cestě

Ratanový nábytek DELANO L - designový, praktický, odolný

kombinace plochého a oblého originálního designového vlákna, kvalitní polstry tvoří vyjímečný, originální celek - Delano L
Všechny židle a taburety jednoduše zasunete do prostoru stolu, tímto Váše kompletní ratanová sestava pro deset osob Delano L, zabere pouze místo stolové desky.
Dodávka:
- 1 x
Stůl 190 cm
Skleněná deska sklo čiré, bezpečnostní CCC, plný výplet pod deskou
- 6 x ratanové křeslo
- 4 x ratanové taburety
- další rozměry v rysu v galerii


Praktické a komplexní ratanový nábytek na zahradu Delano L
Představujeme dokonalý soubor nábytku, ve kterém může pohodlně posedět až 10 osob. Perfektní jak pro příjemnou večeři s rodinou a přáteli. Praktická a velmi moderní souprava, která byla uznána mnoha zákazníky.
Míst k sezení 6-10
Výplet - šedá Duarte
Rattanfaser - UV, antioxidanty (proti křehnutí), Multi-Fibre, ručně tkané
Povlaky šedé - materiál: polyakryl 250 g/m² - odnímatelný, robustní, vodě odolné
Náplň pěna (full), hustota sedadel pěny 25kg/m³
Možné využití venkovní terasy, ​​vnitřní prostory, zahrady, zahradní restaurace, hotely

Moderní a snadno údržbový designový zahradní nábytek ze syntetického ratanu je robustní s posílenou hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Umělý ratan je materiál charakterizován nezvykle dlouhou životnost a odolností a je navíc odolný proti chlóru a látkami obsažených v krémech a olejích. Odolnost proti UV záření a klimatickým změnám, snadno se čistí ratan a při troše úsilí a času bude i po letech Váš venkovní nábytek bude zářit jako nový.
Povlaky na polštáře jsou složeny ze 100% polyakrilu, výplň z pěny. 2 roky záruka, pro více informací volejte 720 - 376 - 746.