VONE

Ratanový nábytek ROMANCE

Cena s DPH: 29 750,- Kč

  • hnědá

  • šedá
Popis produktu

Ratanový nábytek ROMANCE
Míst sezení: 2 (4)
Skleněná deska z bezpečnostního skla
Úložný prostor ve středovém panelu


vlákno - UV, antioxidanty, ručně tkané, stálobarevné
konstrukce - hliníková slitina, rzi a tahu odolná
potahy materiál - polyakryl 250 g/m²

Mírná extravagance nemůže ublížit. Zvlášť pokud je v souladu se stylem a harmonii.
Ratanový nábytek ROMANCE - udělějte si z každého dne malý obřad.


Romance
Určitý stupeň extravagance nikdy nemůže ublížit. Zvlášť pokud je v souladu se stylem a harmonii. Svým Inteligentním designem nabízí Romance dvě sedadla se zvýšením pro nohy nebo sezení pro čtyři osoby. Nechte se inspirovat a zkuste, jak bude Romance vyhovovat právě Vám.

Můžete se pozastavit pouze nad výběrem barvy ratanové sestavy Romance. Každý, jistě i Vy toužíte mít ve své zahradě, na balkoně, v zimní zahradě nebo na terase něco zvláštního.
V rozhodování při výběru ratanové sestavy Vás Romance může ovlivnit nízkou hmotností dílů, dlouhověkostí materiálu a hlavně všestranným a nadčasovým designem, který Vás bude těšit mnoho a mnoho let a spolu s Vámi si ho mohou vychutnat ještě 3 Vám blízcí lidé. Všechny komponenty jsou odolné proti povětrnostním vlivům a snadno se udržují .
Moderní a snadno údržbový nábytek z polyratanu je robustní s posílenou konstrukcí z hliníkové slitiny, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Použitý polyratan je charakterizován nezvykle dlouhou životností a mimořádnou odolností.
2 roky záruka, pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.  Nábytek dovezeme až k Vám po celé ČR.

Ratanový nábytek