Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Ratanový zahradní nábytek PASADENA

64 990 Kč

  • šedá duarte

Skvělý robustní design, funkčnost, pohodlí - venkovní sedačka Pasadena

Ratanový zahradní nábytek Pasadena
Venkovní sedačka Pasadena až pro šest osob, kde ideální kombinace plochého a oblého originálního designového a odolného polyratanového vlákna, kvalitní polstry tvoří vyjímečný, originální celek.
Designový ratanový nábytek Pasadena řady Duarte, zde si můžete odpočinout po dlouhých pracovních dnech a nabízí velkolepý prostor a pohodlí na Vaší terase. Pozvěte svou rodinu či přátele, zde budete trávit nejlepší momenty roku pod širým nebem, venkovní ratanový nábytek Pasadena je ideálním řešením.
    
Dodávka:
3x rohový modul
2x středový modul
1x stolek s polywoodovou deskou
1x zahradní křeslo
včetne všech polstrů
detailní rozměry v galerii produktu

Moderní a snadno údržbová venkovní rohová ratanová sedačka Pasadena z polyratanu s robustní posílenou konstrukcí z hliníkové slitiny, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Náš umělý ratan je charakterizován nezvykle dlouhou životností a odolností a je navíc odolný proti chlóru a látkám obsažených v krémech a olejích. Náš ratanový nábytek je odolný proti UV záření a klimatickým změnám, snadno se čistí a při troše úsilí a času bude i po letech Váš venkovní nábytek zářit jako nový. 2 roky záruka, pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.