Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Sedací sestava Modern3

49 990 Kč

  • rám hliník antracit

Chladný industriální design, silné komfortní polstry - Modern 3

Hliníková zahradní pohovka Modern 3 
Hledáte designový a současně mimořádně odolný zahradní nábytek, hliníkový sedací set Modern3 je ideální volba. Hliníkový odolný rám, odnímatelné polstry a vyměnitelné potahy, toto jsou základní požadavky pro zahradní nábytek - minimální údržba, dokonalý, čistý design a pohodlí. Bezúdržbový rám, všechny potahy osazeny zipem a v případě potřeby u nás zakoupíte nové, činí z tohoto venkovního nábytku skvělé dlouhodobé řešení na vaši terasu. Nápoje či občerstvení lze umístit na konferenční stolek, ke kterému je současně dodávám i praktický polstr, takže lze použít také jako pohodlná podnožka či další sedací prostor. Dopřejte si tento luxus na své vlastní terase. Bezúdržbová, robustní, hliníková kosntrukce zajišťuje dokonalou stabilitu a opravdu dlouhou životnost.
Luxusní zahradní hliníkový nábytek Modern3 z řady Modern Design Collection - kde naším cílem je sledovat současný trend minimalistického designu, v kombinaci s vysokým standardem komfortu a mimořádně odolnou hliníkovou konstrukcí. Věříme, že se nám to povedlo a získáváte návrhářsky exklusivní kus hliníkového zahradního nábytku, který skvěle využijete i v interiéru, jednoduše všude tam, kde potřebujete odolný nábytek, kde design a komfort užití je naprosto vhodný i do Vaší zimní zahrady, hotelové lobby, firemní prostory a mnoha dalších.

Dodávka:
2x rohový modul
1x středový modul
1x konferenční stolek, včetně polstru, kde stolek můžete použít jako podnožku
včetně všech polstrů
Rozměry v galerii u produktu
Chcete se pohodlně natáhnout, jednoduše otočíte polstr a vzniká široké lehátko.

Robustní, pevná a mimořádně lehká hliníková konstrukce, výplň quick dry foam a vysoce kvalitní designová tkanina potahu vedou k Modern3
Pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720376746