Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Sedací sestava Modern3

36 990 Kč

  • Antracit - skladem

Industriální design Modern3, hliníková konstrukce, 14cm silné polstry

Sedací sestava Modern3 
Tato mimořádné pohodlná, čalouněná pohovka nabízí velkorysý prostor pro tři osoby. Nápoje či občerstvení lze umístit na konferenční stolek, ke kterému je současně dodávám i praktický polstr, takže lze použít také jako pohodlná podnožna či další sedací prostor. Dopřejte si tento luxus na své vlastní terase. Vysoce kvalitní hliník zajišťuje opravdu  dlouhou životnost.
Zahradní nábytek hliník Modern Design Collection - kde naším cílem je sledovat současný trend minimalistického designu, v kombinaci s vysokým standardem komfortu. Věříme, že se nám to povedlo a získávate návrhářsky exklusivní kus zahradního nábytku - kde, dotaz zní, zda se ještě jedná o zahradní nábytek. Hliníkový zahradní nábytek Modern3 - odolností a užitnou hodnotou jistě ano, ale design a komfort užití je naprosto vhodný i pro vnitřní prostory, Váš obývací pokoj, hotelovou lobby, firemní prostory a mnoho dalších.

Dodávka:
2x rohový modul
1x středový modul
1x konferenční stolek, včetně polstru, kde stolek můžete použít jako podnožku
včetně všech polstrů
Rozměry v galerii u produktu
Chcete se pohodlně natáhnout, jednoduše otočíte polstr a vzniká široké lehátko.

Robustní, pevná a mimořádně lehká hliníková konstrukce, výplň quick dry foam a vysoce kvalitní designová tkanina potahu vedou k Modern3
Pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720376746