Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Sedací souprava Modern5 Rope

77 990 Kč

  • rám hliník antracit

Designový zahradní salonek v moderním stylu - Modern5 Rope

Zahradní sedací souprava Modern5 Rope zaujme moderním, luxusním designem, vekolepým prostorem k sezení, ideláním pohodlím, odolností a v neposlední řadě v současné době trendy rope výpletem područek. Rám je vyroben z robustního a lehkého hliníku v povrchové upravě antracit. Silné a útilné polstrování v šedé melírované barvě završují celkový luxusní design tohoto zahradního setu. Ideální místo, kde budete trávit dlohé letní večery se svou rodinou či přáteli. Chcete se pohodlně natáhnout, jednoduše otočíte polstr a vzniká široké lehátko.
Hledáte designový a současně mimořádně odolný zahradní nábytek, hliníkový sedací set Modern5 Rope je ideální volba. Hliníkový rám, odnímatelné polstry a vyměnitelné potahy splňují požadavky na moderní zahradní nábytek - minimální údržba, dokonalý, čistý design a pohodlí. Odolný rám, všechny potahy osazeny zipem a v případě potřeby zakoupíte nové, činí z tohoto venkovního nábytku skvělé dlouhodobé řešení na vaši terasu.
Venkovní sedací souprava Modern5 Rope se skládá ze dvou rohových křesel, středového křesla bez područek, dvou samostatných zahradních křesel s područkami a konferenčního stolku, který je dodáván i s polstrem a lze jej tedy použít i jako samostatný taburet nebo přídavné sezení.
Dodávka:
2x rohový modul
1x středový modul
2x samostané křeslo
1x konferenční stolek, včetně polstru, kde stolek můžete použít jako podnožku
včetně všech polstrů
Rozměry v galerii u produktu