VONE

Skládací set ELONIX

Cena s DPH: 38 459,- Kč

  • černá

  • hnědá

  • šedá
Popis produktu

Ratanová sedací souprava rozkládací Elonix ze serie VONE Exclusice Collection
Sestava vhodná, na terasy, zimní zahrady, netradičně řešené vnitřní obývací zóny. Ratanový nábytek Elonx - je Vás hodně? 10 lidí pohodlně, návštěva odejde a sestavu jednoduše složíte a slouží jen Vám

dodávka
1 x lavice s opěrkou
1 x lavice bez opěrky
1 x stolička dlouhá
2 x malá stolička
1 x polyrattan stůl se skleněnou bezpečnostní deskou (5 mm)
Včetně všech polstrů (krémově bílá) s tloušťkou 5 cm

vlákno - UV, antioxidanty, ručně tkané, stálobarevné
konstrukce - hliníková slitina, rzi a tahu odolná
potahy materiál - polyakryl 250 g/m²


rozměry
Lavice s opěrkou: 230x114xH79
Lavička bez opěrky: 215x49xH73
Stolička velká: 120x73xH35
Stolička malá: 46x46xH27
Stůl: 100x60xH35

Elonix
Zde si můžete vychutnat harmonii ...

Dostatečný prostor pro nejméně osm až deset lidí nabízí ratanová sestava Elonix, soubor dvou gaučů s opěradlem, dvoumístná lavice, dvě stoličky a stůl.
Elonix nyní na své vlastní terase může znamenat emocionální spojení s poslední útočiště na zemi, kde jsou vaše zážitky stále zvláštní. Záměrně jednoduchá, stylový hladký design toto jsou hlavní přednosti ratanové sestavy Elonix. Zde si můžete vychutnat harmonii a dokonalý design v interakci s přírodou.

Vychutnáte si skvělé letní večery s příjemnými lidmi. Naučíte se milovat Elonix a nikdy si je již nenecháte ujít. Pohodlně až do večerního chladu, zapomenete na starosti všedního dne. Zcela uvolněně a svěže zažijete nový den a budete se těšit na večer, kdy si opět vychutnáte krásné chvíle snění v ratanové sestavě Elonix
2 roky záruka, pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720 - 376 - 746.  Nábytek dovezeme až k Vám po celé ČR.