Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Venkovní jídelní souprava Katori

72 990 Kč

Designový a praktický zahradní nábytek Katori

Design a funkce má v tomoto zahradním setu své jmého své jméno Katori - s touto praktickou venkovní jídelní soupravou získáte pohodlný set šesti zahradních křesel a velkého jídelního stolu, kde křesla můžete jednoduše zasunout do stolu a šetříte prostor na Vaší terase.
Rám křesel tohoto venkovního jídelního setu je vyroben z odolného hliníku, šedé polstrování je vyrobeno z mimořádně odolného venkovního textilenu. Rám stolu je vyroben také z odolného hliníku v antracitové barvě. Zahradní stůl je osazen skleněnou deskou v povrchové úpravě v kamenném designu StoneLook. Tento zahradní jídelní set přináší na Vaši terasu, do pergoly či zimní zahradu dokonalý design, praktickou funkci a komfort při užívání. Pozvěte Vaši rodinu či skupinu přátel a vychutnejte si nejlepší momenty roku v jídlením setu Katori6.
Dodávka:
1x zahradní stůl
6x zahradní židle
včetně všech polstrů
přesné rozměry v galerii produktu

U tohoto setu je možný pouze osobní odběr Praha východ - Klecany, či naše doprava Individual: přímá dodávka Praha Východ - Vaše adresa, pro více informací volejte 720376746, či pište info@vone.cz