Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Venkovní sedací souprava Nevia

22 990 Kč

  • rám hliník antracit

Minimalistický funkční design - balkónová venkovní sedací souprava Nevia 237x166cm

Hliníková zahradní sedací souprava Nevia z kolekce Street se skládá z odkládacího konferenčního stolku a rohové sedací soupravy s opěrkami a odkládacími prostory. Výhodou tohoto setu je, že rohovou venkovní sedačku pro 4 osoby můžete jednoduchým přenastavením zádových opěrek a rozložením modulů přeměnit na dvě samostatné pohovky pro dva, dlouhou odpočinkovou lavici či 2 lehátka s odkládacím stolkem - praktický minimalismus ve své nejlepší podobě. Máte u bytu menší terasu či balkón, Nevia je ideálním, univerzálním řešením pro Vás.
Rám této zahradní soupravy je vyroben z lehkého a odolného hliníku v antracitové barvě, pohodlné polštáře sedadel a nadýchané měkké opěrky zad jsou v elegantní šedé, kde toto barevné schéma vypadá harmonicky a elegantně. Celkový praktický design a podtrhují odkládací prostory po stranách, osazeny černými skleněnými deskami.
Tento hliníkový zahradní set se stane dokonalým doplňkem vaší terasy. Nabízí prostor až pro čtyři osoby a když je nálada chcete si odpočinout lehce upravíte rozložení opěrek a pohodlně se natáhnete, toto si po těžkém pracovním dni zasloužíte. Tato praktická a odolná zahradní pohovka se stane praktickým doplňkem Vaší terasy či balkonu.
Dodávka:
2x pohovka pro dva
1x konferenční stolek
včetně všech polstrů
finální montáž opěrek
přesné rozměry v galerii produktu