Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Zahradní jídelní sestava Riveria8 s rozkládacím stolem polywood

44 990 Kč

  • rám hliník antracit

Odolný, pohodlný a praktický venkovní jídelní set Riveria8 s rozkládacím stolem

Máte rádi příjemné posezení s přáteli a chtěli byste stůl, který lze individuálně přizpůsobit počtu vašich hostů? Pak je pro vás zahradní jídelní souprava Riveria8 to pravé. Tato pohodlná sestava venkovního jídelního nábytku se skládá z výsuvného stolu s deskou vyrobenou ze snadno udržovatelného a odolného  polywoodu a osmi pohodlných stohovatelných křesel. Zahradní křesla jsou také v horní části područek osazena polywoodovými prvky - perfektní designová a také funkční kombinace. Moderní materiál polywood v sobě kombinuje dokonalý přírodní look s minimalní náročností na údržbu, ideální materál pro použití u venkovního nábytku.
Funkčnost a odolonost je u zahradního nábytku mimořádně důležitá. Praktická prodlužovací deska stolu je umístěna přímo pod deskou stolu, a je tak vždy po ruce a jednoduše stůl zvětšíte. Rámy tohoto setu jsou vyrobeny z odolného hliníku v moderním antracitu. Tomu odpovídá i potah židle, který je vyroben z odolného a elastického textilenu. Tento vzdušný materiál je odolný proti povětrnostním vlivům a snadno se udržuje.
Pozvěte i širší rodinu či skupinu přátel, v moderní, odolná a funkční jídelní souprava Riveria se stane Highlightem Vašeho venkovního prostoru, kde budete trávit nejlepší momenty roku pod širým nebem.
Dodávka:
1x rozkládací zahradní stůl s polywoodovou deskou
8x zahradní stohovatelné křeslo
přesné rozměry v galerii produktu