Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Zahradní ratanová sedací souprava LIVORNO

45 990 Kč

  • natur hnědá

  • natur rezervace

Designový zahradní nábytek z umělého ratanu Livorno až pro šest osob

Zahradní ratanová sedací souprava LIVORNO, Natur hnědá, Natur, kulaté vlákno
Vše dokola, nepřímý úhel, dokonalé zpracování, to je polyratanová zahradní sedací souprava Livorno
2 x dvoumístná sedačka
1 x rohový blok
1 x křeslo
1 x stůl se skleněnou deskou
Včetně všech polstrů (smetanově bílé)
Kulaté vlákno
vlákno - UV, antioxidanty, ručně tkané, stálobarevné
konstrukce - hliníková slitina, rzi a tahu odolná
potahy materiál - polyakryl 250 g/m²

Livorno
Nejlepší místo na oslavu s přáteli!

Rohová sestava Livorno se skvěle hodí do naší zahrady, do salonku na letišti, nebo i pro čekárny první třídy v Zurychu. Takový ratanový nábytek lze nalézt v nejlepších hotelech, na místech, o kterých sníte celý rok. Začnete přemýšlet, kde jste Livorno již viděli. Cestovatelé budou také radostně vyprávět o místech, kde Livorno viděli. A nejlepší na tom je, že teď máte i Vy příležitost mít ratanovou sestavu Livorno ve vlastní zahradě, terase, či obývacím pokoji abyste mohli potěšit a samozřejmě zapůsobit na přátele a obchodní partnery.

Zahradní nábytek z umělého ratanu Livorno v letní či zimní zahradě je nejlepším místem k oslavě s přáteli. Pět až šest lidí se může pohodlně usadit na odpolední kávu. Obchodní jednání bude třešničkou na dortu, když se bude konat ve vnitřní zahradě na krásné ratanové sestavě Livorno. Ta se může lehce stát inspirací pro mladé, i oni si jistě budou chtít každý den užívat tento luxus jménem Livorno, které je velmi zvláštním místem ve Vaší letní zahradě nebo na terase. Užijte si to!

Moderní a snadno údržbový nábytek z polyratanu je robustní s posílenou konstrukcí z hliníkové slitiny, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce a přispívá k výraznému zvýšení pohodlí při sezení. Nábytek z umělého ratanu je materiál charakterizován nezvykle dlouhou životnost a mimořádnou odolností.
Odolnost proti UV záření a klimatickým změnám, snadno se čistí, kde při troše úsilí a času bude i po letech Váš nábytek zářit jako nový jak uvnitř tak venku.

2 roky záruka, pro více informací a aktuální skladovou dostupnost volejte 720376746