Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Zahradní sedací souprava Etienne L

89 990 Kč

Kombinace přírodního dřeva s odolným polyratanem a spousta místa Etienne L

Přírodní dřevo v kombinaci s odolným a snadno udržovatelným polyratanem, co může vyzařovat větší pohodu a design na Vaší terase? Designový zahradní sedací set Etienne L vyzařuje dokonalou útulnost a posune Vaši terasu na novou úroveň. V tomto venkovním sedacím setu na Vás dýchne atmosféra francouzského Azurového pobřeží ve své dokonalé formě.
Tento ratanový zahradní nábytek - sedací souprava  Etienne, skládá z rohové modulární sedačky, dvou velkých zahradních křesel a dřevěného konferenčního stolku. Venkovní sedací set má pod polyratanový výpletem hliníkový rám ošetřen přáškovým nátřikem, kde tato kombinace zajišťuje odolnost před povětrnostními vlivy a dlouhověkost používání při krásném designu ručně tkaného polyratanového vlákna. Platforma a nohy jsou vyrobeny z akáciového dřeva s FSC certifikací, stejně jako konferenční stolek. Venkovní sedací set Etienne L se stane designový Highlightem Vaší terasy či zimní zahrady.
Zahradní lounge nábytek Etienne L se skládá ze dvou rohových modulů s područkami, dvou středových bez područek, centrálního rohu, dvou samostatných křesel a dřevěného konferenčního stolku. Polstry jsou osazeny zipy. Teplá kombinace barev vytváří unikátní kompozici a originální vzhled tohoto zahradního nábytku.
Pozvěte svou rodinu či skupinu přátel a užijte si nejlepší momenty roku v ratanovém zahradním sedacím setu Etienne L.
Dodávka:
2x rohový modul
2x středový modul
1x centrální středový modul
2x samostatné křeslo
1x konferenční stolek
včetně všech polstrů
montáž podstav/provádíme
přesné rozměry v galerii produktu

U tohoto setu je možný pouze osobní odběr Praha východ - Klecany, či naše doprava Individual: přímá dodávka Praha Východ - Vaše adresa, pro více informací volejte 720376746, či pište info@vone.cz