Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Zahradní sedací souprava Etienne

77 990 Kč

  • polyratan/dřevo

Designový zahradní sedací set v kombinaci dřeva a odolného polyratanu

Designový zahradní sedací set Etienne vyzařuje dokonalou útulnost a posune Vaši terasu na novou úroveň. V tomto venkovním sedacím setu na Vás dýchne atmosféra francouzského Azurového pobřeží ve své dokonalé formě.
Tento zahradní sedací set skládá z rohové sedačky, samostatného zahradního křesla a dřevěného konferenčního stolku. Venkovní sedací set má pod polyratanový výpletem hliníkový rám ošetřen přáškovým postřikem, kde tato kombinace zajišťuje odolnost před povětrnostními vlivy a dlouhověkost používání při krásném designu polyratanového vlákna. Platforma a nohy jsou vyrobeny z akáciového dřeva s FSC certifikací, stejně jako konferenční stolek. Venkovní sedací set Etienne se stane designový Highlightem Vaší terasy či zimní zahrady.
Zahradní lounge nábytek Etienne se skládá ze dvou rohových modulů s područkami, dvou středových bez područek, centrálního rohu, samostatného křesla a dřevěného konferenčního stolku. Polstry jsou osazeny zipy. Teplá kombinace barev vytváří unikátní kompozici a originální vzhled tohoto zahradního nábytku.
Pozvěte svou rodinu či skupinu přátel a užijte si nejlepší momenty roku v ratanovém zahradním sedacím setu Etienne.
Dodávka:
2x rohový modul
2x středový modul
1x centrální středový modul
1x samostatné křeslo
1x konferenční stolek
včetně všech polstrů
montáž podstav/provádíme
přesné rozměry v galerii produktu

U tohoto setu je možný pouze osobní odběr Praha východ - Klecany, či naše doprava Individual, pro více informací volejte 720376746, či pište info@vone.cz