Volejte Po - Pá: 8 - 17 246 037 009

Ratanový venkovní nábytek MODULAR

49 990 Kč

  • černá grafit na cestě

Ratanová, modulární sedací sestava Modular

Ratanový sedací set pro chvilky odpočinku na terase - venkovní ratanový set z umělého ratanu MODULAR, který jednoduše přizpůsobíte přesně dle Vašich potřeb až v 5 variantách.
Tento designový ratanový sedací set se skládá ze dvou rohových modulu, jednoho středového, dvou samostatných ratanových křesel a dvou konferenčních stolků se skleněnou deskou, ke kterým současně dostáváte i dva taburety, takže po odstranění skleněné desky, je můžete využít jako taburetů, pro samostatné posezení či jako podnožky. Robustní hliníkový rám této zahradní sedačky zajištťuje ideální stabilitu a je ošetřen práškovým nástřikem. Všechny potahy jsou osazeny zipy pro snadnou manipulaci při praní. Úkos zadních opěráků zajišťuje ideální pohodlí užívání. Do této pohodlné polyratanové zahradní sedačky usadíte až sedm osob, takže je vhodná pro Vaši rodinu či skupinu přátel.
Dodávka:
2x samostatné ratanové křeslo
2x rohový modul
1x středový modul
2x taburet/konferenční stolek|
přesné rozměry v galerii

Možné využití vnitřní prostory, venkovní terasy, ​​zahradní restaurace, hotely, lobby
2x stůl se skleněnou CCC deskou (včetně dalšího polstru uvnitř - potřebujete li další místo, sundáte sklo, vysunete polstr a tím vzniká další funkční prvek vašeho setu